Edual
Inšpirácie pre výchovu detí
Knihy


Krištofove dobrodružstvá s angličtinou

Valerián Stec

Na sklade < 5 kusov

Učebná pomôcka je určená pre žiakov 1. stupňa základnej školy. Deti sa spolu s malým medvedíkom Krištofom prostredníctvom špičkového animovaného softvéru vydajú na cestu okolo sveta za 80 dní. Zaujímavým a interaktívnym spôsobom spolu prekonávajú nástrahy vzdialených krajín, a to všetko v angličtine.

CD obsahuje množstvo multimediálnych cvičení na výslovnosť a písanie anglických slov a viet, pri ktorých deti rozvíjajú svoju kreativitu, racionálne uvažovanie a schopnosť koncentrácie. Všetky anglické nahrávky sú nahrané rodeným Angličanom, aby deti mali možnosť počuť správnu výslovnosť.

Súčasťou multimediálneho CD je plnofarebný obrázkový slovník so slovnou zásobou, prehľadne rozdelenou do 18 kapitol. Bonusom sú 3D modely zvierat na vystrihovanie.

Zľava 108,507,65
Kúpiť

O knihe

Malý medvedík Krištof sa jedného dňa rozhodol, že sa vydá na cestu okolo sveta. Na svojej ceste spoznáva nové krajiny a stretáva kamarátov, ktorí majú preňho pripravené zaujímavé úlohy v anglickom jazyku. Neuvedomil si však, že neovláda žiaden cudzí jazyk, ktorým by sa mohol porozprávať s novými kamarátmi.

Podrobnosti

Väzba: brožovaná
Počet strán: 80
Rozmer: 210 x 297
Hmotnosť: 239 g
Jazyk: slovenský / anglický
ISBN: 978-80-89530-18-2
Rok vydania: 2018
Vydavateľstvo: TAKTIK