Edual
Inšpirácie pre výchovu detí
Knihy


Moderná školská encyklopédia

kolektív autorov

Na sklade < 5 kusov

Encyklopédia je vhodná pre žiakov 1. až 4. ročníka základnej školy. Deťom zábavným spôsobom, prostredníctvom krátkych článkov s kvalitnými obrázkami, približuje nové poznatky z prírodovedy, vlastivedy alebo angličtiny. Všetky tieto školské témy sú spracované v súlade s novým školským vzdelávacím programom. Moderná školská encyklopédia originálnym spôsobom spája výučbu so zábavou, rozvíja detský intelekt a tvorivosť a dbá na rozvoj vedomostí detí v školskom veku. Je zameraná na rozvoj kreativity a prehlbovanie vedomostí detí mladšieho školského veku.

Atraktívnou súčasťou encyklopédie sú:

  • samolepky, vďaka ktorým žiak s encyklopédiou aktívne pracuje, ku konkrétnym informáciám hľadá a priraďuje samolepky na základe ich tvaru a vlastného úsudku,
  • anglicko-slovenské pexesona precvičenie angličtiny,
  • CD Ostrovy poznania, ktoré obsahuje 160 kvízových otázok spracovaných podľa jednotlivých tém v encyklopédii a po ich úspešnom zvládnutí čaká žiakov odmena v podobe krátkej hry.
Zľava 107,907,11
Kúpiť

O knihe

Moderná školská encyklopédia je výbornou pomôckou pre zvedavé deti, ktoré sa zábavným spôsobom, prostredníctvom krátkych článkov s obrázkami, učia novým poznatkom.

Podrobnosti

Väzba: brožovaná
Počet strán: 72
Rozmer: 210 x 297 mm
Hmotnosť: 237 g
Jazyk: slovenský
ISBN: 978-80-89530-04-05
Rok vydania: 2011
Vydavateľstvo: TAKTIK