Edual
Inšpirácie pre výchovu detí
KnihyAký je zmysel vášho života?

V súčasnej uponáhľanej dobe, dobe, kedy denno-denne robíme stovky rozhodnutí, cestujeme, vybavujeme množstvo úloh, plánujeme a koordinujeme rôzne aktivity je dôležité, aby ste nadobudli také schopnosti, postoje a vedomosti, aby ste sa vedeli v tomto „chaose“ orientovať.

Zastavte sa na chvíľu a zamyslite sa nad zmyslom svojho života. Idete tým správnym smerom alebo ste sa už dávno odklonili a neviete nájsť cestu späť? Ocitli ste sa v kolotoči obmedzujúcich presvedčení, nesprávnych vzorcov správania a návykov, ktoré vám návrat neumožňujú?

Cieľom NLP (neurolingvistického programovania) je umožniť zmeny v myslení a konaní ľudí. Len tak môžete využiť svoje schopnosti a dosiahnuť výsledky, ktoré ste dosiahnuť chceli. Jednoducho - zmenou svojho správania.

Naučíme vás rozvíjať nové spôsoby myslenia, využívať svoje vnútorné zdroje, odmeniť samého seba, nájsť v sebe niečo jedinečné a následne sa o to podeliť s tými, ktorí sa nachádzajú v začarovanom kruhu beznádeje, strachu, nespokojnosti. 

Poznáte to: „Ak stále robíte to isté, dosiahnete len to isté.“

To znamená, že ak chcete dosiahnuť iné výsledky, je dôležité zmeniť to, čo a ako robíte. A možno aj s kým, kde a prečo (pre tých odvážnejších :-)

Byť rodičom je cesta neustálych zmien. Nepripravíme vám na mieru ušitý návod, ale naučíme vás ako prísť na vlastné riešenie konkrétnej situácie a ako byť dostatočne flexibilný na to, aby ste túto situáciu zvládli s ľahkosťou a úsmevom na tvári.

Váš tím EDUAL

  

Alena-ILubica-IAlena-IILubica-II