Edual
Inšpirácie pre výchovu detí
Knihy


Na matce záleží

Kevin Leman

Tiež ste si vysnívali, že zo svojho syna vychováte muža podľa vlastných predstáv? Nedokážete si vysvetliť precitlivelosť svojho miláčika, aj keď sa navonok tvári ako majster sveta? Nikdy by ste nepripustili, aby sa v izbe váľalo spodné prádlo na zemi, fajčil a používal vulgárne slová a teraz to máte na denno-dennom poriadku? Máte dojem, že pokyny, ktoré svojmu potomkovi dávate, by zvládlo každé malé dieťa, ale on s nimi má problém? Všímate si, že má váš syn väčšinou posledné slovo?

 

9,90
Vypredané

O knihe

Milá mamička, ak snívate o tom, aby z vašeho syna raz vyrástol charizmatický, úspešný muž a dobrý otec, tak je táto kniha určená práve vám. Autor knihy vám odporúča, ktorých rád sa máte držať, aby vaša výchova skončila úspechom. Pripomína, že syn síce nenosí sukni, ale potrebuje silnú dávku ženstva. Radí vám, že už svoje batoľa máte pripravovať na svadbu. Kniha je určená pre matky novorodencov i stredoškolákov. Vy ste kľúčom k budúcnosti vášho syna.

Úryvok z knihy

Děti potřebují pravidla a hranice. Jen pak vnímají bezpečí domova a cítí se dobře. Potřebují ve svých životech řád. Když je vše dovoleno a pravidla se neustále mění, váš syn se necítí dobře. Ve skutečnosti začne být podrážděný, protože vše v jeho světě je v neustálém pohybu.

Láska neznamená to, že svému synovi všechno dovolíte a dáte mu vše, nač si jen vzpomene. Jednáte-li takto, vychováváte z něj člověka, který chce brát, nikoli dávat. Učíte ho, že v životě jde jen o něj a na druhých nezáleží. Chcete opravdu vychovat takové dítě a poslat ho do světa?

Podrobnosti

Väzba: brožovaná
Počet strán: 200
Rozmer: 138 x 205 mm
Hmotnosť: 245 g
Jazyk: český
ISBN: 978-80-7255-331-0
Rok vydania: 2015