Edual
Inšpirácie pre výchovu detí
Knihy


Pracujúca mama - Návod na prežitie

Suzanne Riss, Teresa Palagano

Na sklade < 5 kusov

Kniha plná zlepšovákov od redaktorov časopisu Workin Mother. Ako skĺbiť prácu a starostlivosť o deti a rodinu? Kniha ponúka návody a neoceniteľné rady ako zvládať starostlivosť o deti a rodinu a vlastné záľuby a popritom byť v práci 100%-ná. Je to cesta mamy od počatia dieťaťa, cez jeho narodenie, výchovu od ranného detstva až do puberty. Ocenia ju najmä mamy, ktoré často nevedia, čo skôr.

Zľava 1011,9010,71
Kúpiť

O knihe

Táto kniha ponúka pracujúcim matkám množstvo tipov a nápadov v rôznych oblastiach rodinného a pracovného života – od chvíle, keď sa vám na tehotenskom teste objavia dve čiarky až po okamih, keď si treba pohovoriť s pubertiakom o sexe a pritom zostať profesionálna a výkonná vo svojom povolaní, nech už robíte čokoľvek. 

Autorky v tomto návode na prežitie pre mamičky poskytujú neoceniteľné tipy, ako zvládnuť starostlivosť o deti, domácnosť, prácu a vlastné záľuby. Poradí tiež, kde hľadať pomoc, keď dôjde k najhoršiemu. 

Pracujúca mama je praktická a pritom vtipná i pútavá knižka. Ocení ju každá žena, ktorá má občas pocit, že nevie, kam má skôr skočiť.

Úryvok z knihy

Umocnené šťastie

Možná máte pocit sebeckosti, keď uprednostňujete seba, ale to je tá najveľkorysejšia vec, ktorú môžete urobiť pre svoje dieťa. Hovorí sa, že šťastné matky majú šťastné deti – je v tom kus pravdy. Vaše deti nebudú šťastné každú minútu ich života, ale vaša vina to nie je. Sú to deti, nie stroje. Akokoľvek sa budete snažiť, svoje dieťa pred všetkými nástrahami, ktoré ho čakajú, ochrániť nedokážete. A ani by ste sa o to nemali snažiť. Konflikty sú dôležitou súčasťou života a každý by to mal vedieť. Ak ukážete svojim deťom, že vaša rodina rešpektuje každého jej člena, jeho potreby a hodnoty (vrátane potreby byť z času na čas sám) ukážete im, že šťastie nie je vlastnosť, s ktorou sa rodíme, ale skôr zručnosť, ktorej sa možno naučiť.

Podrobnosti

Väzba: brožovaná
Počet strán: 144
Rozmer: 156 x 210 mm
Hmotnosť: 259 g
Jazyk: slovenský
ISBN: 978-80-8111-160-0
Rok vydania: 2013
Vydavateľstvo: Noxi