Edual
Inšpirácie pre výchovu detí
Knihy


Tajomný prípad agenta Bananyho

Július Belan

Na sklade < 5 kusov

Tajomný prípad agenta Bananyho je detská detektívka s jemnými prvkami napätia a humoru. Július Belan ponúka malým čitateľom netradičný pohľad na netypických hrdinov príbehu. Napínavá a pútavá detektívka, ktorá zaujme nielen svojím obsahom, ale aj zaujímavými ilustráciami. 

Knižka je vhodná pre deti od 7 rokov.

Zľava 611,9011,19
Kúpiť

O knihe

Agent Banany patrí k najlepším agentom v krajine, preto dostal lákavú ponuku pracovať pre tajnú organizáciu. Má to však jeden háčik. Bude sa musieť podrobiť špeciálnym skúškam, ktoré rozhodnú o jeho ďalšej kariére. Počas plavby do tréningového centra sa stane niečo nečakané: bez stopy sa stratí jeden z pasažierov! Agent Banany bude musieť riešiť najnáročnejší prípad svojho života. Podozrivých je veľa, no času príliš málo... Podarí sa mu vyriešiť tajomný prípad? 

Úryvok z knihy

Som agent Banany. Ale nikomu to nehovor! Vieš to len ty a ja. Opakujem, len ty a ja. Pre istotu sa poobzeraj okolo seba, či náhodou nie je nablízku nejaký podozrivý človek, ktorý by sa mohol dostať k tejto knižke. Tak ako? Vzduch čistý? Ak áno, čítaj ďalej.

Túto knihu som napísal pre teba. Nájdeš v nej dôverné informácie o tajomnom prípade, ktorý dôkladne preveril moje detektívne schopnosti. Preto vždy, keď dočítaš, starostlivo knižku odlož na bezpečné miesto. Nech ti ani len nenapadne zabudnúť ju v školskej lavici, na stole v izbe, či na záchode!

Podrobnosti

Väzba: pevná
Počet strán: 72
Rozmer: 178 x 255 mm
Hmotnosť: 356 g
Jazyk: slovenský
ISBN: 978-80-8180-063-4
Rok vydania: 2017
Vydavateľstvo: TAKTIK

O autorovi

Július Belan je známy slovenský autor kníh pre deti. Narodil sa v Bratislave v znamení blížencov. „Tajomný prípad agenta Bananyho“ je jeho piata knižka. Vo svojom voľnom čase sa venuje podpore čítania detí. Často sa zúčastňuje na besedách s deťmi, či už... viac o autorovi