Edual
Inšpirácie pre výchovu detí
Knihy


Detský mozog - Novorodenec

Robert Krause

Na sklade < 5 kusov

Ako spoznať, pochopiť a podporiť dozrievanie detského mozgu? Vďaka tejto knihe dokážete už najskoršom období prenatálneho vývinu svojho dieťaťa rovnomerne rozvíjať jeho rozumový a emocionálny potenciál.

Zľava 514,9014,16
Kúpiť

O knihe

Detský mozog sa začína rozvíjať počas vnútromaternicového vývinu a jeho dozrievanie rapídnym spôsobom akceleruje v prvých mesiacoch a rokoch života. Neuropsychológ a dvojnásobný otec Robert Krause vás vo svojej knihe prevedie dvadsiatimi štyrmi modelovými situáciami, ktoré vám pomôžu pochopiť vývin vášho dieťaťa. Na týchto názorných príkladoch vám ukáže a pomocou najnovších vedeckých poznatkov vysvetlí, čo robiť a čomu sa pre zmenu vyhýbať, aby ste podporili zdravé dozrievanie mozgu dieťaťa. Kniha vás popritom osloví svojou jednoduchou a systematickou štruktúrou, vďaka ktorej ľahšie pochopíte kognitívnu neuropsychológiu a v roli rodiča sa budete cítiť istejšie a bezpečnejšie.

Podrobnosti

Väzba: pevná
Počet strán: 208
Rozmer: 210 x 160 mm
Hmotnosť: 520 g
Jazyk: slovenský
ISBN: 978-80-551-8437-1
Rok vydania: 2022
Vydavateľstvo: IKAR

O autorovi

PhDr. Robert Krause, PhD., MBA je neuropsychológ a dvojnásobný otec, ktorý obdobne a zároveň laicky zrozumiteľne vysvetľuje, ako sa vyvíja a funguje detský mozog. Vedeckým spôsobom vyvracia zaužívané myšlienkové stereotypy a mýty, pričom čitateľa oboznamuje s množstvom... viac o autorovi